Dovolená|Hotely|Ubytování|Wellness

Zájezdy do Krkonoš 2021

Zájezdy do Krkonoš. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování v Krkonoších v zimě. Dovolená Krkonoše pro rodiny s dětmi levně.

Zájezdy do Krkonoš - volné termíny

Lehká turistika v Krkonoších I.
 
  • 550 Kč

Detail

Ubytování Krkonoše levně, s neznámým počtem hvězdiček. Lehká turistika v Krkonoších I. v délce 1 dní, v termínu 28. srpen 2021 až 28. srpen 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Dle programu, letní pobyty autobusovou dopravou v ceně 550 Kč.
Krkonošský národní park
 
  • 690 Kč

Detail

Ubytování Krkonoše levně, s neznámým počtem hvězdiček. Krkonošský národní park v délce 1 dní, v termínu 4. září 2021 až 4. září 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Dle programu, podzimní pobyty autobusovou dopravou v ceně 690 Kč.

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Ubytování v Krkonoších 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Krkonoších podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Krkonoš vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Krkonoších vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Krkonoších žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou České Švýcarsko zájezdy nebo Janské Lázně zájezdy? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Jižní Čechy zájezdy případně Karlovy Vary zájezdy. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v Česku 2021.


Termíny ubytování v Krkonoších můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Krkonoše All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Krkonoš - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Krkonoších - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Krkonoších podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Krkonoších s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Krkonoších.