Dovolená|Hotely|Ubytování|Wellness

Silvestr v Krkonoších 2022/2023

Silvestr v Krkonoších 2022/2023. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2022. Luxusní ubytování na Silvestra v Krkonoších. Pobyty za nejlepší ceny. Volné termíny 2022.

Silvestr Krkonoše 2022/2023

Chalupa Krkonošská - Jilemnice
★★
 
  • 39 900 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Krkonoše, v okresu Semily - Jilemnice. Ubytování v Krkonoších se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Krkonošská - Jilemnice, je v délce 7 dní, v termínu od 31. prosince 2022 do 7. ledna 2023 od cestovní agentury od Chata. Tento zimní luxusní pobyt je v ceně 39900 Kč.
Chalupa V Podkrkonoší - Čistá u Horek
★★
 
  • 11 536 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Podkrkonoší, v okresu Semily - Čistá u Horek. Ubytování v Krkonoších se nachází v rekreačním zařízení Chalupa V Podkrkonoší - Čistá u Horek, je v délce 7 dní, v termínu od 31. prosince 2022 do 7. ledna 2023 od cestovní agentury od Chata. Tento zimní luxusní pobyt je v ceně 11536 Kč.
Chata Chata Pohoda - Rokytnice nad Jizerou
★★
 
  • 70 000 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Krkonoše, v okresu Semily - Rokytnice nad Jizerou. Ubytování v Krkonoších se nachází v rekreačním zařízení Chata Chata Pohoda - Rokytnice nad Jizerou, je v délce 7 dní, v termínu od 31. prosince 2022 do 7. ledna 2023 od cestovní agentury od Chata. Tento zimní luxusní pobyt je v ceně 70000 Kč.

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Ubytování v Krkonoších 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Krkonoších podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Krkonoš vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Krkonoších vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Krkonoších žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou České Švýcarsko Silvestr nebo Janské Lázně Silvestr? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Jižní Čechy Silvestr případně Karlovy Vary Silvestr. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v Česku 2022.


Termíny ubytování v Krkonoších můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Krkonoše All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Krkonoš - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Krkonoších - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Krkonoších podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Krkonoších s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2022 a 2023 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Krkonoších.