Lázně v Krkonoších s ubytováním. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v lázních v Krkonoších. Dovolená Krkonoše pro rodiny s dětmi levně.

Krkonoše    >    

Lázně v Krkonoších

Vyhledávání ubytování v Krkonoších

Lázně v Krkonoších podle termínu

Lázeňský Hotel Terra - Lázně v Krkonoších
Lázeňský Hotel Terra
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Terra, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. květen až neděle 23. květen, s vlastní dopravou, za 6 dní v ceně 12390,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: lázně, jarní Super Last Minute, pobytové, lázeňské.
 
Lázeňský Hotel Terra - Lázně v Krkonoších
Lázeňský Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Terra, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 30. květen až neděle 6. červen, s vlastní dopravou, za 20 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lázně v Krkonoších, jarní Last Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 13300,- Kč.
 
Hotel Terra - Lázně v Krkonoších
Hotel Terra
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 31. květen až úterý 8. červen, s vlastní dopravou, za 21 dní v ceně 12160,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: lázně, jarní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Aqua Park - Lázně v Krkonoších
Hotel Aqua Park
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Špindlerův Mlýn, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aqua Park, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 5. červen až pátek 11. červen, s vlastní dopravou, za 26 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lázně v Krkonoších, letní Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, v aktuální ceně 5220,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tobogány
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Volejbal
 • Wifi zdarma
 
Hotel Aqua Park - Lázně v Krkonoších
Hotel Aqua Park
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Špindlerův Mlýn, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aqua Park, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až pátek 11. červen, s vlastní dopravou, za 26 dní v ceně 7363,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: lázně, letní Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tobogány
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Volejbal
 • Wifi zdarma
 
Hotel Terra - Lázně v Krkonoších
Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 5. červen až neděle 13. červen, s vlastní dopravou, za 26 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lázně v Krkonoších, letní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 12160,- Kč.
 
Hotel Terra - Lázně v Krkonoších
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až středa 9. červen, s vlastní dopravou, za 26 dní v ceně 5200,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: lázně, letní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Chata Slovan - Lázně v Krkonoších
Chata Slovan
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chata Slovan, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 5. červen až sobota 12. červen, s vlastní dopravou, za 26 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Lázně v Krkonoších, letní Last Minute, pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 2380,- Kč.
 
Hotel Terra - Lázně v Krkonoších
Hotel Terra
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. červen až sobota 12. červen, s vlastní dopravou, za 28 dní v ceně 7600,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: lázně, letní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Harrachov - Parkhotel Harrachov - Lázně v Krkonoších
Harrachov - Parkhotel Harrachov
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Harrachov, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Harrachov - Parkhotel Harrachov, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 8. červen až úterý 15. červen, s vlastní dopravou, za 29 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lázně v Krkonoších, letní Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 6815,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 197 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Krkonoších

Krkonoše podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata