Dovolená|Hotely|Ubytování|Wellness

Šedý Vlk - Krkonoše

Ubytování Šedý Vlk v Krkonoších. Volné termíny 2021 / 2022. Rezervace pobytu online. Šedý Vlk.

Šedý Vlk - v Krkonoších

Reklama

Hotel Šedý Vlk
 •  
 •  
  • 1 940 Kč

  Detail

  Ubytování v Krkonoších Krkonoše levně, s neznámým počtem hvězdiček. Hotel Šedý Vlk v délce 3 dní, v termínu 22. říjen 2021 až 24. říjen 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Polopenze, podzimní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 1940 Kč.
  Šedý Vlk
  ★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 1 940 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Ubytování v Krkonoších na podzim 2021 v regionu Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Šedý Vlk, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 24. říjen až úterý 26. říjen, s vlastní dopravou, za 8 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Šedý Vlk - Krkonoše, podzimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1940,- Kč. Recenze Šedý Vlk je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

  Reklama

  Ubytování v Krkonoších 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Krkonoších podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Krkonoš vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Krkonoších vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si v Krkonoších žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Znojmo nebo Adršpach 2021? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například ubytování České Švýcarsko případně ubytování Janské Lázně 2021. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v Česku 2021.


  Termíny ubytování v Krkonoších můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Krkonoše All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Krkonoš - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Krkonoších - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Krkonoších podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Krkonoších s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Krkonoších.